آموزش کامل ترمیم لیفت (هواگیری) ناخن

زمان مطالعه: 2 دقیقه

خب برای همه ما پیش اومده که مشتری با این وضعیت وحشتناک ناخن (ناخن های هواگرفته) بعد از مدت ها اومده برای ترمیم ناخناهاش.

 توی این ویدیو اکثر نکات رو بصورت کامل توضیح دادیم.

همانطور که میدانید با رشد ناخن های طبیعی ناخن ها کاشت شده نیاز به ترمیم پیدا میکنند و برای ترمیم یا ریموو در هر دو حالت باید به متخصص مراجعه کنید که منجر به آسیب های احتمالی نشود. اگر ناخنکار هستید می توانید به مقاله ریموو کاشت با سوهان برقی مراجعه کنید. در این مقاله لیفت ناخن رو مورد بررسی قرار می دهیم.

علت لیفت و هواگرفتن ناخن عوامل مختلفی دارد ولی بصورت کلی به دو دسته تقسیم میشوند:

دلیل اول مربوط به ناخن کار می باشد که می تواند علت های مختلفی مانند بی کیفیت بودن مواد ، رعایت نکردن اصول کاشت ناخن ، زیرسازی نامناسب و مانیکور اشتباه باشد.
دلیل دوم هم که مربوط به مشتری شما می باشد می تواند ظرف شستن زیاد با ناخن هاش کاشت شده ، انجام ندادن مراقبت های کافی و مرور زمان از عوامل موثری در لیفت و هوا گرفتن ناخن ها باشد. چند راهکار مراقبت از ناخن های بلند رو می تونید در این لینک مشاهده کنید.

خب در هر صورت مشتری شما با ناخن های هواگرفته به شما مراجعه می کند و شما باید آن ها را به اصطلاح هواگیری کرده و سپس ترمیم کنید.

برای هواگیری ناخن ها حتما حتما از سوهان برقی استفاده می کنیم زیرا هواگیری لیفت ناخن با سوهان دستی کاری زمان بر و دشوار خواهد بود.
همانطور که در ویدیو آموزشی زیر توضیح دادیم برای ریموو لیفت ناخن از قسمت بالاتر لیفت بدون آسیب زدن به صدف ناخن طبیعی شروع به سوهان کشی می کنیم تا مواد کاشت نازک شوند و آنرا به راحتی بتوان جدا کرد یا به طور کلی از بین برد.

بعد از ریموو لیفت ناخن شما باید خط ترمیم ایجاد شده را کاملا محو کنید که پس از ترمیم ، ناخن ها یکدست و یکپارچه باشند وگرنه امکان لیفت مجدد و شیوع قارچ ناخن را بالا خواهید برد.

خب نهایتا در این مرحله بعد از عقب زدن کیوتیکول ها و پروتئین های رشد کرده در اطرف ناخن ضد قارچ و پرایمر میزنیم و سپس ترمیم خود را شروع میکنیم. آموزش کامل ترمیم ناخن را در این مقاله میتونید مشاهده کنید

خوشحال می شیم اگه تجربه و نظری در رابطه با هواگیری و ترمیم ناخن های لیفت شده دارید، در قسمت نظرات، ما و بقیه دوستان رو مطلع کنید. با تشکر از همراهی شما 🌸

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

کارشناس فروش پاسخگوی نیاز شما در واتساپ

× گفتگو از طریق واتس اپ