راهنمای خرید دستگاه UV/LED ناخن

زمان مطالعه: 3 دقیقه

در این مقاله با در اختیار گذاشتن اطلاعات کاملی از دستگاه های LED ، UV شما عزیزان را برای خرید این دستگاه راهنمایی می کنیم.
از نظر ساختار 3 نوع دستگاه جهت خشک کردن مواد کاشت مانند ژل، لاک ژل ، ژل های طراحی، بیلدر ژل و … وجود دارد که عبارتند از :

 • دستگاه های یو وی UV که سرعت خشک کردن کمی دارند و معمولا انرژی زیادی مصرف می کنند و برای انواع ژل مناسب هستند و قیمت بصرفه و معقولی دارند.
 • دستگاه های ال ای دی LED که سرعت خشک کردن و طول عمر بسیار بالایی دارند و کم مصرف اند اما کمی گران هستند.
 • دستگاه های ترکیبی UV/LED که ترکیبی از UV و LED هستند و مزیت های هر دو دستگاه را دارند و بهترین گزینه نیز محسوب می شوند.
  که بعضی از ویژگی های این دستگاه ها بشرح زیر می باشند :

  کفی دستگاه :
  دستگاهایی که کفی آن ها به صورت آهنربایی یا کشویی قابلیت جدا شدن دارند برای پا نیز مناسب هستند، توجه داشته باشید اگر دستگاه را برای دست و پا می خواهید استفاده کنید دستگاهی را انتخاب نمایید که کفی آن قابلیت جدا شدن داشته باشد. همچنین جدا شدن کفی دستگاه به شما اجازه می دهد دستگاه را راحت تر تمیز کنید.

 • تایمر :
  بعضی از دستگاه ها دارای چند تایمر (سی، شصت و …. ثانیه) هستند که در زمانبندی برای خشک کردن انواع ژل ها بسیار کارآمد است. همچنین این قابلیت باعث صرفه جویی در مصرف دستگاه نیز می شود.
 • صفحه نمایش دیجیتال :
  صفحه نمایش دیجیتال برای نشان دادن ثانیه هنگام کار بسیار کارآمد می باشد زیرا هر ژلی برای خشک شدن نیاز به زمان بخصوصی دارد.
 • سنسور حرکتی :
  امروزه اکثر دستگاه های یو وی و ال ای دی ناخن دارای سنسور هستند که بصورت هوشمند بعد از قرارگیری دست، دستگاه به صورت اتوماتیک روشن شده و پس از خارج کردن دست به صورت خودکار خاموش می گردد. این قابلیت در صرفه جویی انرژی و عمر مفید دستگاه ناخن تاثیر بسزایی دارد.
 • تعداد لامپ و قدرت دستگاه :
  همانطور که می دانید دستگاه های LED ، UV ناخن از نظر نوع لامپ ، تعداد لامپ و توان خروجی تنوع بسیار زیادی دارند. از دستگاهی با قدرت 6 وات و 6 لامپ تا دستگاه هایی با قدرت 72 وات و 36 لامپ که طبیعتا هر چقدر قدرت دستگاه بالاتر باشد مواد را سریعتر خشک کرده و کیفیت کار بهتر می شود.
  هر چقدر تعداد لامپ بیشتر باشد دستگاه زوایای بیشتری را پوشش خواهد داد و می توانید مطمئن باشید تمام 5 ناخن در یک مرحله به طور کامل خشک می شود.
  برای کار حرفه ای در سالن دستگاه هایی با قدرت 36 وات به بالا را توصیه می نماییم.
 • قابلیت Low Heat :
  اگر دقت کرده باشید برخی از دستگاه ها تایمر 99 ثانیه ای دارند که در کنار آن عبارت Low Heat Mode درج شده است. این قابلیت در کاشت ژل به کمک شما می آید زیرا برخی از بیلدر ژل ها یا ژل ها با ضخامت بالا روی دست مشتری می سوزند که قابلیت LowHeatMode با نصف کردن قدرت خروجی دستگاه از سوختن ژل روی ناخن های مشتری جلوگیری می نماید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

کارشناس فروش پاسخگوی نیاز شما در واتساپ

× گفتگو از طریق واتس اپ