میکروپیگمنتیشن لب

زمان مطالعه: 2 دقیقه

تعریف میکروپیگمنتیشن :

میکروپیگمنتیشن یا آرایش دائمی در دسته بندی تاتوی صورت قرار میگیرد که در این روش زنان و مردان می‌توانند شکل ابروها، خط چشم و لب‌های خود را از طریق فرایند جذب رنگدانه در لایه پوست تغییر دهند.

میکروپیگمنتیشن لب روشی بدون عارضه برای زیباتر شدن لب ها است که به لبهای ما کمک می‌کند از شر رژلب‌هایی که حاوی سرب و مواد شیمیایی هستند و متاسفانه وارد بدن ما می‌شوند خلاص شویم.

نحوه انجام میکروپیگمنتیشن :

مدت میکروپیگمنتیشن بطور متوسط بین بیست دقیقه تا چهل دقیقه است که در این روش، رنگ مخصوص تاتو صورت توسط دستگاه و سوزن وارد لایه دوم پوست شده و باعث بهبود فرم و رنگ آن قسمت میشود.

مناسب برای :

میدانیم که هدف از میکروپیگمنتیشن بهبود ، اصلاح فرم و رنگ ها به گونه ای طبیعی است این روش مناسب برای افرادی است که دوست دارند ظاهر خود را بهبود ببخشند و یا به لوازم آرایشی حساسیت دارند. همچنین میکروپیگمنتیشن دغدغه بسیاری از خانم‌هایی که دوست ندارند آرایش خود را پاک کنند را برطرف می‌کند.

 علاوه بر این موارد ، از این روش برای اهداف پزشکی نیز استفاده می‌شود مانند : کاور کردن زخم، بهبود و درمان افراد لب شکری و حتی ایجاد هاله سینه.

میزان درد میکروپیگمنتیشن :

پایانه های عصبی در ناحیه لب بسیار زیاد است اما با استفاده از بیحسی قبل و حین کار توسط میکروپیگمنتیشن کار ، لب یا همان محل تاتو کاملا بیحس می شود و شما تقریبا هیچ دردی احساس نخواهید کرد.

ماندگاری میکروپیگمنتیشن :

میکروپیگمنتیشن بین 6 ماه تا یکسال و نیم، ماندگاری دارد و بعد از این دوره نیاز به ترمیم پیدا می کند. البته نوع پوست ، رنگ و کیفیت کار آرتیست نیز اهمیت دارد.

پس از میکروپیگمنتیشن :

پس از میکروپیگمنتیشن، ممکن است در همان ناحیه کمی احساس تورم و درد داشته باشید و این موضوع کاملا طبیعی است. برای کاهش تورم و بهبود ضخم های محل تاتو دستورالعمل‌هایی که متخصص به شما میدهد را حتما دنبال کنید تا بهترین نتیجه را بعد از یک هفته بگیرید.در صورت خسته شدن از رنگ یا مدل میکروپیگمنتیشن لب ، مدل و رنگ میکروپیگمنتیشن لب رو بعد از مدتی تغییر دهید.

خوشحال میشیم اگه تجربه و نظری در رابطه با میکروپیگمنتیشن لب یا ابرو دارید، در قسمت نظرات، ما و بقیه دوستان رو مطلع کنید. با تشکر از همراهی شما 🌸

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

کارشناس فروش پاسخگوی نیاز شما در واتساپ

× گفتگو از طریق واتس اپ